جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 20 تير 1403     
درخواست‌های یک صنف سینمایی از پزشکیان

 انجمن تهیه کنندگان مستقل ایران خطاب به مسعود پزشکیان رییس جمهور منتخب درخواست های را مطرح کرد.

به گزارش ایسنا، در این نامه آمده است : «به نام خدا انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران با تبریک انتخاب دکتر پزشکیان خواستار رفع مشکلات اقتصادی مردم، رفع سانسور بی مورد و برخوردهای پلیسی با هنرمندان شد.
 
متن اطلاعیه به شرح زیر است :  
 
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
 
با سلام و تبریک فراوان بخاطر اعتماد گرانقدر مردم به جنابعالی.
 
ما سخنان شما را باور داریم و در انتظار تصمیمات شما با مساعدت اکثریت اقتصاددانان بزرگ کشور، برای رفع مشکلات اقتصادی مردم عزیزمان هستیم.  
 
جناب رئیس جمهور؛ امروز حفظ شان سینماگران و توجه ویژه به وضعیت معیشتی آنان، اصلاح روش های ممیزی وسانسور حاکم، برچیدن بساط بورکراسی ودست اندازهای اداری، اصلاح نگاه انحصار گرایانه و قبیله ای حاکم بر مدیریت سینما، رفع مشکل سینماگران ممنوع الکار در داخل و خارج کشور، رفع ممنوع الخروجی های خودسرانه هنرمندان با هرگرایش و سلیقه ای به عنوان ظرفیت ها و سرمایه های فرهنگی، جلوگیری از برخوردهای پلیسی وقضایی با هنرمندان، توسعه زیر ساختها وسخت افزار سینما، حمایت از کشف و پیشرفت استعدادهای جوان، حمایت در معرفی بیش از پیش آثار سینمای ایران در مجامع و رویدادهای هنری خارج از کشور، حمایت در جهت ارتقاء سطح کمی وکیفی جشنواره های داخلی از جمله جشنواره فیلم فجر و ... از مطالبات سینماگران کشور است.  
 
ما باور داریم که شما شخصیتی راستگو هستید و برای رسیدن به اهداف عالی خود تمام تلاشتان را به کار خواهید بست. پس دست شما را تا زمانی که بر سر عهد خود با مردم هستید، صمیمانه می‌فشاریم و تنهایتان نخواهیم گذاشت.
 
انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران»درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: