جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 19 تير 1403     
رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران تأکید کرد
لزوم پیگیری آبیاری بوستان‌های جنگلی تهران و اهمال‌ها در خشک شدن درختان

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران بر لزوم پیگیری آبیاری بوستان‌های جنگلی تأکید کرد و گفت: باید در خشک شدن درختان اهمال‌ها پیگیری شود.

مهدی پیرهادی در دویست و چهل و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در قالب تذکری گفت: بر اساس قانون مدت زمان تصدی سرپرستی در سازمان‌ها سه ماه است. در شرایط خاص تا سه ماه دیگر نیز قابل تمدید است؛ اما امروز شاهد این هستیم که برخی پست‌ها در شهرداری به صورت سرپرستی است و وقتی پیگیری کردیم معاون منابع انسانی گفت که باید به استعلامات پاسخ داده شود تا حکم قطعی بدهیم.
 
وی افزود: مراجع نظارتی گفتند که اگر بگویند کدامیک از سرپرستی‌ها از سه ماه بیشتر شده اعلام کنند تا استعلامات انجام شود. یکی از مدیران از مهرماه سال قبل سرپرست است. نباید این رویه ادامه دار باشد چون موجب دلسردی کارکنان می شود.
 
عضو شورای شهر تهران ادامه داد: باید آبیاری فضای سبز به صورت جدی مورد پیگیری قرار بگیرد. دادستان موضوع را پیگیری کرده و اگر بوستان‌های جنگلی خشک شوند باید مشخص شود که چه کسانی اهمال کردند و به دنبال خشک شدن درختان هستند. معاونت خدمات شهری باید با جدیت بیشتری موضوع را دنبال کند و ما نسبت به این موضوع گلایه داریم.
 
وی تأکید کرد: ما بارها گفتیم که درختان خشک پس از ثبت در سامانه نهال جمع آوری شوند و ممکن است این درختان آسیب زا باشند. باید تعیین تکلیف در این زمینه صورت بگیرد؛ چراکه یک آفت جدی است. شهرداری باید با جدیت موضوع را دنبال کند و نباید کوتاهی شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: