جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 17 تير 1403     
طرح کابینه رژیم صهیونیستی برای افزایش مدت سربازی

 رسانه صهیونیستی گزارش داد که کابینه رژیم اشغالگر قصد دارد به دلیل «نیاز به نیروی انسانی» مدت زمان خدمت سربازی در ارتش این رژیم را به ۳ سال افزایش دهد.

 
به گزارش ایسنا، شبکه «کان» رژیم صهیونیستی گزارش داد کابینه این رژیم، پیشنهاد موسسه امنیتی و نظامی ​​درخصوص تمدید خدمت نیروهای ذخیره و خدمت اجباری در ارتش رژیم اشغالگر به سه سال را مورد بررسی قرار خواهد داد و وزرا علاوه‌ بر سایر تغییرات قانون نیروهای ذخیره ارائه شده توسط یوآو گالانت، وزیر جنگ این رژیم، پیشنهاداتی را در این زمینه مطرح خواهند کرد.
 
براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «معا»، نهادهای امنیتی و نظامی این پیشنهادها را به دلیل نیاز ارتش رژیم صهیونیستی به نیروی انسانی مطرح کرده‌اند.
 
پیشتر یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه ارتش رژیم اشغالگر نیاز فوری به ۱۰ هزار سرباز دارد، گفت: ما می‌توانیم چهار هزار و ۸۰۰ نفر از یهودیان ارتدوکس را به خدمت بگیریم.
 
گالانت افزود: علاوه بر این ۱۸۰۰ نفر در سال استخدام می‌شوند. ما توافق کردیم که هر سال پنج درصد دیگر افزایش را در این تعداد اعمال کنیم و تا پنج سال دیگر به ۵۰ درصد در سال برسیم.
 
گالانت درحالی به بحران انسانی در ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرده است که پیشتر رسانه‌های عبری از تشدید بحران نیروی انسانی در ارتش رژیم اشغالگر و درخواست ۹۰۰ افسر برای خروج از تشکیلات نظامی این رژیم پرده برداشتند.
 
در فوریه گذشته، ارتش اشغالگر قصد خود را برای تمدید خدمت سربازی در آینده با هدف افزایش تعداد سربازان ذخیره اعلام کرد. تا سال ۲۰۱۵ مدت سربازی در ارتش رژیم صهیونیستی سه سال بود. در حال حاضر، سربازان مرد ۳۲ ماه و زنان به مدت ۲ سال خدمت می‌کنند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: