جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 21 فروردين 1403     
نقش موثر صنعت خودرو در تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»

 به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهرتهرانی نیوز، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر نقش موثر صنعت خودرو در تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» تاکید کرد.

روح الله عباسپور با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تحقق «جهش تولید با مشارکت مردم» در سال جاری عنوان کرد: یکی از صنایعی که می بایست در تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» گام های جدی بردارد، صنعت خودرو است چراکه خودروسازی نقش موثری در توسعه اقتصادی و اشتغال زایی کشور دارد.
 
وی افزود: از آنجا که صنعت خودرو مورد توجه جدی مردم است و انتظاراتی از این صنعت دارند، خودروسازان باید به موازات رشد تولید از طریق تعامل با مراکز علمی، دانشگاه ها و عناصر مبتکر ونوآور نسبت به اعمال استانداردهای جدید در محصولات خود، ارتقای کیفیت و کاهش قیمت تمام شده خودرو اهتمام جدی داشته باشند.
 
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همچنین واردات گسترده خودرو و مشارکت صنعت خودرو کشور با خودروسازان بزرگ دنیا در بهبود کیفیت و کاهش قیمت تمام شده محصولات داخلی تاثیر به سزایی خواهد داشت.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش پررنگ مردم در تحقق شعار سال و تاکید بر لزوم حمایت مردم از تولید ملی بیان کرد: خرید خودروی داخلی توسط مردم به مثابه حمایت از صنعت خودرو است. لذا جهش تولید و تقاضا برای تولیدات داخل در شرایطی که واردات خودرو به کشور آزاد است، تاثیرات مثبتی بر خودروسازی کشور خواهد داشت.  درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: