جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 2 فروردين 1403     
فعالیت ۲۹ پایگاه خدمات اجتماعی در مناطق آسیب خیز شهر تهران در نوروز

 به گزارش گروه پارلمان شهر تهرانی نیوز، رییس سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از فعالیت پایگاه های خدمات اجتماعی پایانه های مسافربری شهر تهران در ایام نوروز خبرداد.

احمد احمدی صدر گفت: پایگاه های ۳ گانه خدمات اجتماعی این سازمان در پایانه های مسافربری باتوجه به  تردد بالای هموطنان مسافر در ایام تعطیلات نوروز با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در پایانه های مسافربری فعال می باشد.

وی افزود: بیشترین خدمات ارائه شده در پایانه های مسافربری ویژه افراد در راه مانده است که در این راستا همکاری مناسبی از سوی تعاونی های مسافربری ، خیران ، کمیته امداد ، بهزیستی ، سازمان های غیردولتی و سایر نهادهای خدماتی با مددکاران پایگاه های خدمات اجتماعی پایانه های مسافربری برای رفع آسیب اجتماعی برقرار شده است.

احمدی صدر ادامه داد: در حال حاضر ۲۹ پایگاه خدمات اجتماعی در مناطق آسیب خیز شهر تهران دایر شده است که برخی از این پایگاه ها از سوی این سازمان در پایانه های مسافربری ، سازمان تاکسیرانی ، سازمان بهشت حضرت زهرا(س) و حرم مطهر امام(ره) فعالیت دارند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، احمدی خاطرنشان کرد: در ایام نوروز شهروندان در صورت مشاهده آسیب های اجتماعی می توانند به شکل ۲۴ ساعته با سامانه ۱۳۷ پلاس تماس بگیرند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: