جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 5 مرداد 1401     
پایان خوش 35 سال تلاش صادقانه برای رضایت عمومی

 

جناب آقای دکتر سرهنگ عین اله جهانی، معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا؛ اکنون که مسیر کاری شما در امتداد حوزه ترافیک پلیس راهور قرار دارد و باید سنگر را به دیگران بسپارید، لازم می دانیم از زحمات بی دریغ و متواضعانه شما و همچنین همکاری بسیار عالی با اصحاب رسانه طی بیش از 35 سال خدمت خالصانه و متعهدانه شما تشکر نماییم.

قدردان شما که بهترین سالهای عمر خود را برای پیشبرد اهداف و ارزش های اجتماعی از جمله طرح بانوان فرهنگیار ترافیک با حضور 90 هزار بانوی کشور، کاهش مراجعه غیر ضروری به دفاتر رسمی ثبت اسناد، طرح همیاران پلیس و نیز طرح رابطین فرهنگیار ترافیک وقف نموده اید، هستیم.

 

لازم به توضیح است که سرهنگ دکتر جهانی، دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی با بیش از 35 سال فعالیت صادقانه، سکان این کشتی را به سرهنگ حسن زاده سپرده و یکی از مقاطع ارزشمند خدمات خویش را با سربلندی به پایان رسانده و آماده خدمت در کنار همکاران هستند.

 

خدمات و زحمات این کارشناس اجتماعی و فرهنگ ترافیک و مسائل فنی در راستای پیشبرد اهداف و ارزش های والای انسانی و توسعه ارتباطات و جلب مشارکت های عمومی برای ارتقای فرهنگ ترافیک بوده که کاهش آمار تصادفات طی سالهای گذشته از جمله دستاوردهای این تلاش های صادقانه بوده است.

 

جناب آقای سرهنگ دکتر عین الله جهانی، معاونت سابق اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا، تلاش های شما که توسعه و رضایت عمومی جامعه را به همراه داشته را قدر دانسته و از شما کمال تشکر را داریم.

 

سازمان خبری تهرانی نیوز