جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 19 تير 1403     
سروری: آتش به کارنامه شورا نزنیم

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نایب رییس شورای شهر تهران گفت: اقداماتی که در حوزه حمل و نقل، فضای سبز، آسفالت و دیگر بخش ها انجام می شود،کارنامه ماست و نباید آتش به کارنامه خود بزنیم و نباید پس از انتخابات مردم را در فرایند کاذب قرار دهیم و ایحاد مشکل برای مردم داشته باشیم.

پرویز سروری در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه در ماه گذشته شاهد رشد ۱۲ درصدی در آسفالت ریزی سطح شهر با توجه به مدت مشابه سال قبل بودیم، گفت: در مورد آسفالت ریزی شاهد افزایش جدی بودیم و این موضوع نیز موجب مسرت است و امیدوارم تلاش بیشتری داشته باشند.
 
وی با اشاره به افتتاح دوربرگردان بزرگراه شهید همدانی گفت: این افتتاح موجب کاهش ۲.۵ کیلومتری مسیر شهروندان شده که اتفاق خوبی است و از کسانی که تلاش می‌کنند بهره برداری این پروژه‌ها را به اطلاع مردم برسانند، تقدیر می‌کنیم.
 
نائب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه توزیع کالاهای اساسی که در پی توافق بین دولت و شهرداری صورت گرفته به صورت هوشمند در سامانه «شهرزاد» فعال است و این موضوع اقدام ممتازی است که توسط شهرداری تهران اجرا شده و اگر ایراداتی داشته باشد رفع خواهد شد و  امید است در دیگر شهرها نیز این مهم به اجرا برسد و دولت جدید نیز اهتمام لازم را در این رابطه داشته باشد.
 
وی ادامه داد: امروز روز انسجام نیروهای انقلابی است و شرایط کشور ایجاب می‌کند که نیروهای انقلابی با هم همدل و همراه باشند و اینکه ما با مسئله فیک روبرو باشیم و اینکه امضای گروهی که مشخص نیست چه کسانی هستند، مطرح کنیم درست نیست. ما به عنوان نماینده شورا باید مدافع حقوق شورا باشیم و اگر این روند مخرب و پوپولیستی استمرار داشته باشد، فردا ممکن است برای رئیس جمهور و وزیر هم این امضاها جمع شوند که درست نیست و ما به عنوان اعضای شورا نباید از فضایی که شهر و فضای روانی را به هم می ریزد، حمایت کرده و به شکلی به آن ضریب دهیم.
 
سروری با بیان اینکه روشن است که این کار توسط گروه اصلاح طلبی که در انتخابات ریاست جمهوری زخم خوردند، ایجاد شد و همه قبول دارند کسی که با قدرت  از مبانی نظام دفاع کرد، دکتر زاکانی بود، گفت: حدس می‌زدیم که اصلاح طلب‌ها بعد از انتخابات چنین بلوایی راه بیندازند؛ اما فکر نمیکردیم برخی از جریان انقلاب هم بخواهند اظهار خوشحالی و خوشنودی کنند و  به این حرکت ضریب دهند و من خیلی تعجب کردم از این اتفاق و توصیه می‌کنم که در چنین شرایطی به همدلی و وفاق نیاز داریم.
 
وی با بیان اینکه طرح چنین مسائلی جز ایجاد فشار روانی بر مردم و خواباندن کار شورا ثمره‌ای ندارد، گفت: اقداماتی که در حوزه حمل و نقل، فضای سبز، آسفالت و دیگر بخش‌ها انجام می شود، کارنامه ماست و نباید آتش به کارنامه خود بزنیم. نباید پس از انتخابات مردم را در فرایند کاذب قرار دهیم و ایحاد مشکل برای مردم داشته باشیم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: