جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از بهره‌برداری از فاز دوم تصفیه‌خانه خلیج فارس خبر داد.

اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۴ تهران از اجرای طرح کوچه به کوچه در سطح معابر این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران نقشه‌ طبقه‌بندی شده‌ کاربری اراضی شهر تهران بر مبنای نقشه‌های هزارم را تهیه و در دسترس کارشناسان قرار داده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۲۲ تهران تاکید کرد: در ششمین دوره مدیریت شهری تهران نگاه شهروندمدار به پروژه‌ها حاکم شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۷ تهران از بازطراحی معماری ایستگاه متروی امام حسین (ع) با بهره گیری از معماری اسلامی ایرانی، با رویکرد اختلاط کاربری هنری، فرهنگی و اقتصادی خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۲۲ با اشاره به اینکه پایش پایه چراغ‌های ۹۰ بوستان این محدوده آغاز شده است، گفت: در این طرح رفع نقص ۳۱ پایه چراغ چهار بوستان غرب تهران صورت گرفته است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران اقدامات این معاونت در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر را تشریح کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه۲ تهران گفت: با تصویب و ابلاغ طرح تفصیلی محله فرحزاد، پس از سال‌ها ضوابط ساخت و ساز و معماری در این محله تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوزشهردار منطقه ۱۱ تهران از جمع‌آوری ۲۴ دستگاه کانتینر غیرمجاز گاراژ نوبهار با اجرای رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۲ تهران از ساماندهی موتورسیکلت‌های محدوده بازار بزرگ تهران خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح «الگوی خدمت» در مناطق تهران، گفت: مناطق موظف هستند طبق برنامه ریزی های پیش بینی شده این طرح را اجرا و گزارشات خود را به معاونت ارائه دهند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۰ از بهره‌برداری ۲۱۰ پروژه عمرانی و خدماتی در سطح منطقه ۱۰ تهران خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۹ از بهره‌برداری جاده روستای دانگه و امامزاده سه برادران در منطقه ۱۹ خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۹ از فرصت ۳ ماهه به پاساژ کوه برای اخذ تاییده های ایمنی خبر داد.‌

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۱ تهران از توافقات تازه با مرکز بهداشت جنوب برای برخورد جدی با اغذیه‌فروشی‌های سیار و چرخی که به صورت غیرمجاز و غیربهداشتی به فعالیت مشغولند، خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، ماجرای مرحله دوم طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی پایتخت تحت نظارت سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی و با همکاری مناطق ۲۲ گانه کلانشهر تهران آغاز شد

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و مقابله با بحران‌های ناشی از آن، اداره مسیل‌ها و قنوات معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه۱۳ نسبت به لایروبی مکانیزه مسیل سرخه‌حصار اقدام کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،طی جلسه‌ای با حضور شهردار تهران و اعضای کمیسیون ماده ۵، توافق دوشان‌تپه به تصویب رسید که حاصل آن تامین سرانه‌های خدماتی و کاهش ترافیک در محدوده شرق تهران خواهد بود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۵ از رفع آخرین معارض ملکی آزادراه شهید شوشتری در این منطقه تا هفته آتی خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۵ از رفع آخرین معارض ملکی آزادراه شهید شوشتری در این منطقه تا هفته آتی خبر داد.